Başkanın Mesajı


Sayın Meslektaşlarım,

Sinir Sistemi Cerrahisi Derneği’nin yeni Yönetim Kurulu olarak göreve başlamış bulunmaktayız. Genel Kurul’a gelerek bizi destekleyen meslektaşlarımıza çok teşekkür ederiz.

Bu sene Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutlayacağız. Bizler de bu tarihi görevin bilinciyle çalışmalarımızı daha ileriye götürerek, düzenleyeceğimiz sempozyum ve kongremizi üst seviyelere taşımayı hedefliyoruz. Yönetim olarak 2023 yılındaki amacımız bilimsel, akademik ve dernek faaliyetlerimizi en başarılı şekilde sürdürmektir.

Derneğimizin Sinir Sistemi Cerrahisi Dergisi, editör ve hakem kurulu ile 2023 yılında da yayın hayatına desteklerinizle devam edecektir. Dergimiz, ULAKBİM için gerekli şartları yerine getirmiş olup, başvuru işlemlerini de başlatmış bulunmaktayız. Ayrıca Yönetim olarak Derneğimizin Uluslararası alanda da varlığını gösterebilmesi adına girişimlerimiz başlamıştır. Dernek internet sayfasından ücretsiz olarak ulaşılabilecek olan e-kitap formatındaki Nöroşirurji kitabımızın devamını bu sene de yayınlamayı hedefliyoruz. Bunun yanında sosyal medya ortamını daha verimli kullanabilmek için de çalışmalarımız devam etmektedir.

Amacımız, sizlerin destekleri ve katkıları sayesinde Yönetim Kurulumuza verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmektir.

Saygılarımla
Prof. Dr. İhsan Anık

top
Copyright © 2015 - 2023 SİNİR SİSTEMİ CERRAHİSİ DERNEĞİ